top of page

Hakkımızda Her Şey

1985’den günümüze…

"ASTAV", kurulduğu günden itibaren aynı heyecan, başarma arzusu, üstün kalite anlayışı ve daha iyisini sunabilme çabası ile çalışmış ve çalışmaya devam etmektedir. 


Şirketimiz üretmiş olduğu metal asma tavan ürünleriyle gerek yurt içi gerekse yurt dışı pek çok projeyle işbirliği yapmıştır.


Hızla gelişen üretim teknolojisini yakından takip etmiş, tüketiciye her zaman yeni ürünler sunmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için üretilen malzeme çeşitliliğini ve kaliteyi arttırmış, projelendirme, pazarlama, satış ve destek çalışmaları ile birçok projeyi tamamlamıştır. 


"ASTAV", Alüminyum ve Galvanize Çelik metallerden değişik renk ve ebatlardaki Asma Tavan panellerinin, taşıyıcı profillerinin ve aksesuarlarının üretimi tamamen bilgisayar destekli makinelerde ve uzman mühendis kadrosunun denetiminde gerçekleştirmektedir.


"ASTAV" Ürünleri, Kalite Yönetim Sisteminin ISO 9001 Standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiş tesislerimizde üretilmektedir.


"ASTAV"  olarak üretmekte olduğumuz metal asma tavan sistemlerinin projelendirme ve satışı uzman satış kadromuz ile firmamız bünyesinde gerçekleştirilmektedir.


Misyonumuz:

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. 


Vizyonumuz:

Metal Asma Tavan sektöründe, kalitemiz, ürün çeşitliliğimiz, üretim kapasitemiz ve müşterilerimize verdiğimiz önemle Türkiye’nin her zaman en iyisi olmak için çalışmaya  devam ederek sektöründe Türkiye’de ve dünyada örnek şirket olmak. 

  

Strateji

Uluslararası standartlar ile kalitesi kanıtlanmış dünya markaları ile her zaman kalite, çeşitlilik ve ileri teknolojimizle yarışarak en yüksek düzeyde hizmet vermek.

İnsan kaynaklarına ve ileri teknolojiye yatırıma devam etmek.

Fabrika.png
bottom of page